Společnost Sick Art, s.r.o. se od svého vzniku v roce 2012 zaměřuje na poskytování profesionálních služeb v oblasti produkce a organizace koncertů, poradenství při pořádání kulturních akcí, PR poradenství, přípravy a realizace reklamních kampaní a zajištění předprodeje vstupenek.

Pro naše klienty zajišťujeme širokou škálu služeb – vždy šitých na míru jednotlivým akcím. Naše přednosti při produkci kulturních akcí jsou zejména: profesionální služby, rychlé jednání, know-how a dlouholeté zkušenosti v oblasti kultury, rozsáhlá spolupráce s dodavateli reklamních médií i předními mediálními agenturami i stabilita a zázemí velké společnosti.

Sick Art, s.r.o. zahájil svou činnost produkováním dvou úspěšných koncertů „Dr. House“ HUGH LAURIEHO v červenci 2013. Naším dosud největším projektem bylo velké koncertní turné LUCIE BÍLÉ – Černobílé turné 2013 v 10 českých a slovenských městech. Sick Art dále produkoval koncerty balkánského guru GORANA BREGOVIĆE , největší světelné rockové show TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA a poprvé do ČR přivezl geniálního komponistu instrumentální hudby YANNIHO.

V roce 2014 jsme pro velký zájem diváků uvedli tři exkluzivní koncerty LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 v Praze, Pardubicích a Ostravě. Realizovali jsme také další koncert HUGH LAURIEHO se skupinou The Copper Bottom Band.

Rok 2015 se nesl ve znamení turné slavného ruského armádního souboru ALEXANDROVCI – European tour 2015, které čítalo celkem 12 koncertů v 9 městech České republiky. Téměř vyprodané turné se uskutečnilo u příležitosti 70. výročí osvobození a konce 2. světové války.

V roce 2016 chystáme dva exkluzivní koncerty unikátního souboru GREGORIAN, který převádí známé světové hity do podoby gregoriánských chorálů a doplňuje je o velkou scénickou show. Koncerty se uskuteční v květnu v Praze a Brně.

.

Nabízené služby

Doporučíme Vám nejvhodnější místa pro pořádání akce dle Vašich požadavků, připravíme modelové rozpočty, navrhneme marketingový plán a obchodní strategii, a společně projdeme možná rizika, tak abychom je eliminovali.

Rozpočet – připravíme Vám kompletní rozpočet na základě vašich představ o charakteru a kapacitě akce, případně dle technického rideru.

Cenová politika – navrhneme Vám optimální cenovou politiku s ohledem na místo, čas a charakter akce.

Návrh mediální kampaně – jako součást marketingového plánu pro Vás můžeme připravit media plán obsahující vhodně zvolená média dle cílových skupin Vaší akce a optimální časové rozložení.

Návrh míst konání – navrhneme Vám vhodná místa pro pořádání akce tak, abychom maximálně využili kapacitu daného místa konání.

Doporučení partnerů pro spolupráci – nabídneme Vám možnost zapojit do Vašeho projektu naše obchodní a mediální partnery a získat tak zajímavou podporu.

Zpracujeme vám samozřejmě také rozpočet na technické zabezpečení akce. Tento rozpočet připravujeme vždy přímo na míru jednotlivé akci. Spolupracujeme s předními společnostmi – NoGUP, RentalPro, TServis a další a umíme tak zajistit maximálně profesionální služby za nejlepší ceny.

Kompletně pro Vás zajistíme: světla, zvuk, zapůjčení nástrojů, zapůjčení taneční podlahy a další, logistiku v místě konání akce, catering, audio-video reprodukce, zajištění ubytování, zajištění dopravy (v místě konání i mezinárodní doprava)…

Zajistíme pro Vás předprodej vstupenek v rámci on-line prodejní sítě TICKET ART PRAHA, s.r.o. za výhodných finančních podmínek. Vaše akce bude propagována na předních pozicích prodejního portálu, podpořena bannerovou kampaní, rozesílkou DM registrovaným zákazníkům, na Facebooku atd…